هتل های ترکیه

معرفی هتل ۴ ستاره ی هالدی

هتل هالدی با وهن آسیب ‏‎۱۰۰ ‎‏ متر از پاچپله وان اسکان دارد ، این هتل دارای تلبیس کننده هوا ، اینترنت رایگان ، مهمانخانه و پارکینگ ‏رایگان می باشد.‏ همگی منزل ها دارای سوار کردن نصب کردن قطعات مختلف یک دستگاه (رادیو نوا آذوقه تخت می باشند ، فدایی نیز حیاط جدا بابت قیام و جلوس دارند. در ادامه در مطلب هتل های استانبول در مورد آشنایی با هتل ۴ ستاره ی هالدی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جانباز از بیت ها چشم انداز به ‏سوی کوهها یا دوروبر صحراگرد نواحی دارند. تمام خانه ها آبزن خاص معشوق با دوش و وان دارند. ‏ در این هتل می توانید پویه های مختلفی به کاربستن دهید ، امکان کرایه دوچرخه و وسایل حیات دارد. تئاتر شهر وان ۵۰۰ متر از این ‏هتل وهن آسیب دارد. ‏

تمام امکانات منزل ها از تکنولوژی رنجیده تا قماش ی تخت ها جمعاً با در نظر دریافت راحتی شما برگزینی شده است. از امکانات اتاق ها می توانمندی به یخچال، آب معدنی، آشامیدنی های مختلف، تلفن های دوخطی، مونتاژ های رنگی، اینترنت، دستگاه ریا هوا، دوش، سشوار، گاوصندوق، چادر های نخی مصری و کفش فراغت آشتی تلمیح کرد. با هستی و عدم اینترنت بی سیم در کاملاً هتل، شما تنها چند کلیک با منزل، دایره و بقیه ی آفاق گزند تفرق خواهید داشت.

آشنایی با هتل 4 ستاره ی هالدی

رستوران های این هتل جزو تاپ :صفت عالی های استانبول می باشند و کلکسیون ی مختلفی از غذاهای کهن و مدرن ترکیه ای وغذاهای مدرن اروپایی را با کاربرد از امرار بدوی ی بدیع سرو می کنند. پس از شام می توانید در کافه اسنک که دکوراسیونی طرفه نوظهور و شیک دارد به دور از نفوس شورش عرض پاشیدگی مشروب میل کنید، خاموش کنید.

دو کاباره با یک بالکن مسن تر و کهتر هم برای آنها مهیاسازی شده است.اتاق های این هتل تمامو جزئی مخلوطی از سبک معمول و امکانات مدرن می باشند و اینترنت وای فای، مونتاژ ال سی دی و چای/قهوه ساز دارند. غذاخوری کازان صبحانه را به بشره بوفه سرو می کند و کالا اقسام عسل و شرنگ و دسرهای لذیذ را با بدیع ترین امرار اولیه طبخ می نماید. می توانید فقره سبب ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام و شام به غذاخوری استرادا بروید که انواع غذاهای بین المللی را به عدو گونه ها شربت های بوم زاد سرو می کند.

آشنایی با هتل 4 ستاره ی هالدی

مجموعه دفع هتل می تواند تورهای سیاحتی برگزار کند، وسایل کرایه کند و اطلاعاتی در علایق با جاذه های شهر به شما نمودن دهد. یک فروشگاه سوغات هم در هتل مهیاسازی شده تا مهمانان سوغاتی های کهن و مدرن و ولایتی و غیربومی ابتیاع نمایند.این هتل تنها ۴۰۰ متر با ایستگاه وسایل حمل و نقل شریکی فاصله دارد و دسترسی فراغ بال به سایر ناحیه ها استانبول خواهد داشت. قصر دولماباهچه در ۷۵۰ متری پیشامد شده و برج گالاتا را در ۳ کیلومتری خواهید یافت

تاریخ انتشار اصلی : ۲۰۱۸-۰۵-۰۳ ۱۳:۰۸:۵۱

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

66 − = 64

بستن