هتل های ترکیه

هتل گولدن ایج ۱

ترکیه و زیبایی هایش را می توان در شهر استانبول جستجو کرد. این شهر تاریخی و شگفت انگیز سالانه هزاران مسافر را در خود با هتل های زیبایش جای می دهد. هتل گولدن ایج ۱ از جکله هتل های چهار ستاره این شهر است که با داشتن امکاناتی مناسب پذیرای میهمانان از سراسر دنیاست. با اندکی پیاده روی می توان به میدان تقسیم که مرکز شهر می باشد رسید. سونا، حمام و خدمات ماساژ تنها بخشی از امکانات این هتل هستند. از دیگر امکانات هتل استخر روباز می باشد که در کنار بار و تخت های مخصوص گرفتن آفتاب ساعات خوشی را برای گردشگران فراهم می کند.

01تریا هتل که در ایوان هتل قرار دارد دارای چشم انداز بی نظیری از تنگه بسفر می باشد. انواع غذاهای سنتی و ترکی در رستوران Le Cog متعلق به این هتل برای میهمانان عزیز سرو می شود. اتاق های مدرن هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع و مینی بار می باشند. پاساژ تاریخی و سرسبز . iek Pasaj و همچنین موزه Pera کمتر از بیست دقیقه تا هتل فاصله دارند. فاصله این هتل تا منطقه تاریخی سلطان احمد هشت کیلومتر می باشد. بی شک در این هتل روزهای پر خاطره ای را با خود به یادگار خواهید برد.

804472_42_z 3243032_58_z 634654986870107813_s golden_age2 golden2 golden3 Golden-Age-1-hotel-turkey-istanbul-restaurant-aaligasht

تاریخ انتشار اصلی : ۲۰۱۸-۰۹-۰۹ ۱۴:۴۵:۲۴

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + یازده =

− 2 = 4

بستن